mercurialus (mercurialus) wrote,
mercurialus
mercurialus

 • Location:
 • Music:

Народження джедайського ордену "Ранкової зорі"

Ну, думаю, людям, від яких можна почути фрази "вам шо, нема чим зайнятися?", "живи по-прощє", не варто читати цей пост і взагалі раджу відфрендитися від мене (хоча я тут іноді, за наявності часу і натхнення, пишу щось і серйозне, на мою думку, звісно). "Життя, як сірникова коробка. Ставитися до нього серйозно неможливо, а нехтуючи - небезпечно" - приблизно так я намагаюся жити. Водночас, щоб було щось серйозне, книги Набокова, фільми з Аль Пачіно, але й пускаю у свою сорочку (читай - душу) деякі самопридумані пригоди (читай - проблеми). Деяка своєрідна авантюристська тяга до пригод.

Завжди хотів створити орден промасонського типу. Ніби, не щоб з-за куліси керувати тими ж Рожищами, а просто... уявлялося це як об'єднання людей із спільними поглядами, цілями, інтересами. Скажімо, схоже в мене щось виходило, але накрилося мідним тазом (4 чуваків з Рожищ об'єдналися, побачили НЛО, сходили на цвинтар, зайнялися холотропним диханням кілько раз і скотилися в гімно волейбол). Але тепер я реанімую мою недомрію і сьогодні, 20 квітня 2012 року, на 123 річницю народження Гітлера, до речі, і утворюю джедайський орден "Ранкової зорі" і проголошую себе його поки єдиним членом, а отже і магістром (уті-путі). 

Вияснимо кілька речей, щоб я не здавався цілковитим епічним долбойобом, або навпаки - підкріпив сю таку думку про себе.
Щодо саме дня, то фішка не в тому, що сьогодні народився Гітлер. Хоч ця людина у мене і викликає повагу, але я не можу присвятити їй утворення цього ордену. Річ у тім, що я сьогодні не лягаю спати, щоб подивитися кілька серій "Загублених" і зробити лабораторну з Теорії автоматичного управління, ну і захотілося мені пошукати, як можна пошити джедайську робу. Гугл (з легкої руки Сили) видав мені цей сайт, білоруські фанати "Зоряних війн", що в 2003 році зробили щось накшталт того, що зараз намагаюся робити я. 

Далі ще одне. Се все буде відбуватися не цілковито серйозно, з деяким специфічним (Робесп'єрівським?) гумором. Якщо вам відоме таке явище, як Симорон, то ви зрозумієте, що я маю на увазі. Вже те, що я створив цей орден, і те, що я його, в деякій мірі, впорядкую, дасть мені силу і Силу, утворену енергією моєю та сфокусованою лінзою цих всіх (написаних вже і в перспективі) писанин. Принаймні, я певен, що це працюватиме. Та й до того ж мені треба чимось зайнятися суто для себе, внаслідок останніх подій, що вплинули негативно на мою психічну стабільність. 

Що ж, будемо старатися. Будемо працювати.

Поки план для себе:
- перекласти трохи українською матеріалів зі сайту ордену Хранителів Світла
- мінімально пропіарити, щоб найшлися сєктанти послідовники (читай - однодумці)
- пошити самому (із маминою допомогою) джедайську робу і прогулятися в ній до першого ж гоп-стопу
- відновити свій психічний баланс
- замутити емблему "Ранкової зорі"

Хай прибуде з вами Сила!

Tags: Люцифер, Сила, Я, божевілля, герої, джедаїзм, дурниця, дурощі й веселощі, зміни, майбутнє, нове життя, організація, пацан к успєху шьоль, подія, пізнання, цікаві досліди, шлях, ізотерика
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments